Idź do treści

Menu główne:

BIERNAT Architekci, BIERNAT Montaż Instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Wyszukaj

BIERNAT Architekci

BIERNAT Architekci

Oferta usług
Zapoznaj się z naszą ofertą

Projekty
Zobacz listę

Kontakt
Adres, telefony, e-mail

Lista projektów

Obiekty (Zamawiający, ogólne zakresy wykonanych projektów (do 5 lat wstecz))

Osiedle "Staw Wróbla" w Gdańsku (M-JWK Management Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA, koncpecja, 2010)

Przebudowa budynku centrum handlowego w Gdańsku ( *), projekty budowlane i wykonawcze przebudowy części obiektu, 2010)


Budynek biurowo-handlowo-usługowy w Gdyni (Versus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA, projekty budowlane przebudów części kondygnacji, 2009-2010)


Osiedle w Gdańsku ( *), koncepcja, 2009)

Wewnętrzny układ drogowy z miejscami postojowymi i drogi pożarowe na terenie spółdzielczego osiedla mieszkaniowego (osiedle przy ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców) w Gdyni (Spółdzielnia Mieszkaniowa "Bałtyk", koncepcja, 2009)

Remont Hali targowej w Gdyni (Gmina Miasta Gdynia, projekty budowlane i wykonawcze remontu dachów hali łukowej i płaskiej, projekty instalacji wewnętrznych, 2009)

Osiedle "Habenda" w Gdańsku przy ul. Wielkopolskiej, Olimpijskiej (Allcon Osiedla Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA (dawniej Allcon Osiedla Spółka z o.o.), projekt budowlany i wykonawczy, 2008/2009)

Osiedle w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej w Gdańsku (M-JWK Management Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA, koncpecja, 2008)

Osiedle "Nova Oliva" w Gdańsku przy ul. Słowiańskiej, Bora Komorwskiego, Beniowskiego (Allcon Osiedla Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA (dawniej Allcon Osiedla Spółka z o.o.), projekt budowlany i wykonawczy budynków osiedla - kolejne etapy, 2008)

Wewnętrzny układ drogowy z miejscami postojowymi i drogi pożarowe na terenie spółdzielczych osiedli mieszkaniowych (osiedle przy ul. Wielkokackiej i osiedle przy ul. Narcyzowej) w Gdyni (Spółdzielnia Mieszkaniowa "Bałtyk", koncepcja, 2008)

Salon sprzedaży samochodów i autoryzowana stacja obsługi samochodów Peugeot w Rumi (JD-KULEJ Jarosław Kulej, projekt budowlany i wykonawczy, 2008)

Budynek jednorodzinny w Warznie, gm. Szemud (Inwestor prywatny, projekt budowlany i wykonawczy, 2008)

Osiedla w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej (M-JWK Management Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA, analizy, studia i koncepcje urbanistyczne, osiedle - etap I - koncpecja zespołu mieszkaniowego w zabudowie wielorodzinnej, 2008)

Przebudowa budynku przedszkola w Gdyni (Przedszkole Samorządowe nr 24, projekt budowlany i wykonawczy, 2007)

Budynek biurowo-usługowy z halą magazynową w Gdyni (Maritex Spółka z o.o., projekt budowlany, 2006/2007)

Osiedle "Nova Oliva" w Gdańsku; etapy I - V (Allcon Osiedla Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA (dawniej Allcon Osiedla Spółka z o.o.), projekt budowlany zespołu, 2006)

Budynek biurowy ze stacja obsługi samochodów ciężarowych w Kassel (Niemcy), z arch. Leszek Trzebiatowski (Ullrich GmBH, koncepcja rozbudowy, 2006)

Budynek usługowy z marketem spożywczym w Dreznie (Niemcy), z arch. arch. Ewa i Leszek Trzebiatowski (Konsum Dresden eG, koncepcja identyfikacji wizualnej i unifikacji architektonicznej obiektów sieci)

Hala magazynowa z ekspedycją w Obornikach k. Poznania (BOLS Spółka z o.o., projekt budowlany i wykonawczy, 2006)

Salon sprzedaży samochodów dostawczych Ford w Gdyni (Euro-Car Spółka z o.o. w Gdyni, projekt budowlany i wykonawczy, 2006)

Salon sprzedaży samochodów i autoryzowana stacja obsługi Ford w Gdyni (Euro-Car Spółka z o.o., projekt budowlany i wykonawczy rozbudowy i przebudowy salonu, 2006)

Remont elewacji kamienicy w Sopocie, z arch. Waldemar Trzebiatowski (Wspólnota Mieszkaniowa Morska 11a, projekt budowlany, 2006)

Budynek zespołów naukowych Oddziału Medycyny Laboratoryjnej Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Gdańsku, z arch. Waldemar Trzebiatowski (SPSK Nr 1 AMG w Gdansku, koncepcja, 2006)

Autoryzowana stacja obsługi samochodów Mercedes-Benz w Gdańsku (Witman Sp. z o.o. (dawniej PUH Witman-Żurański Sp. z o.o.) nadzory (wcześniej projekt budowlany i wykonawczy przebudowy i rozbudowy), 2005)

Hala sportowa, z SAGRADA Studio Architektury arch. Michał Rybak i arch. Michał Bernatek (Salezjanskie Liceum i Gimnazjum w Ostródzie, projekt budowlany, 2005)

Ostrobramska Business Park Faza II w Warszawie (Eurobau Spółka z o.o., koncepcja, 2005)

Osiedle Redłowska Kaskada w Gdyni (Allcon Osiedla Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA (dawniej Allcon Osiedla Spółka z o.o.), projekt wykonawczy czesci zespołu, 2004/2005)

i inne.

Zobacz listę wszystkich projektów


© 2010 BIERNAT Architekci, © 2010 BIERNAT | Prywatność | Zastrzeżenia

PL | DEUTSCH


Powrót do treści | Wróć do menu głównego